CqQRcNeHAv

Кутя

З наближенням Святвечора кожна господиня планує дванадцять пісних страв. Варіантів меню багато, та все ж  у кожної на столі буде декілька традиційних страв. Незмінною в меню буде звісно кутя, вона є найважливішою, саме вона споконвіку об’єднує всю родину за столом на Різдво.

Для приготування куті вам знадобиться: пшениця для куті 2 скл., мак 2 скл., цукор або мед до смаку, склянку горіхів та півсклянки родзинок.

Пшеницю залити водою на 2 години, далі варити протягом 2,5-3 годин. Мак залити окропом і дати настоятись 1-1,5 години. Горіхи підсушити на пательні і посікти, але не дуже дрібно. Родзинки запарити на 30-40 хвилин.

Мак перетерти в макітрі «до білого соку», можна скористатись кухонним комбайном, але це буде не так урочисто і традиційно. Змішуєми варену пшеницю з маком, горіхами та родзинкам. Присмаковуємо цукром чи медом і кутя готова. У кожній родині цю страву готують, як правило, за власним родинним рецептом і мають свої сімейні традиції.

Наша Куховарня рекомендує переглянути наше святкове відео приготування Різдвяної куті. Солодких та смачних Вам святкувань!

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

ok facebook twitter
Statistical data collected by Statpress SEOlution (blogcraft).