CqQRcNeHAv

Домашнє песто

Я дуже люблю готувати овочеві салатики з різноманітною зелениною. Як правило заправляю їх оливковою олією, гадаю, більшість з моїх читачів погодяться, що це дуже корисно, а щоб смакувало ще більше, додаю песто. Донедавна купувала цей додаток виключно у магазині. Тепер маю особисто випробуваний, універсальний рецепт домашнього песто.

Відразу уточнюю, використовую лише доступні, і по ціні і по можливості придбати, інгредієнти, тож песто у магазині буде дещо відрізнятись від мого! Але мій рецепт точно стане у пригоді, якщо надумаєте готувати салатик чи гарячу страву з базиліком! І головні переваги: доступність у ціні, простота у приготуванні та достатньо тривалий термін зберігання.

Для приготування вам потрібно: Листя з молодими стеблами базиліку, сіль, часник, оливкова олія.  Тепер про пропорції інгредієнтів (з вагою базиліка дуже ненадійно розраховувати, тому мені зручніше так!): у мене вийшло 200 мл готової маси, до неї я додаю 2 ст.л. солі, 3 зубці часнику та 50 мл олії.

Базилік зі стеблами перемолоти у кухонному комбайні до однорідної маси.

Часник розчавити та дрібно нарізати, перемолоти разом з базиліком.

Все змішати з сіллю та олією. Викласти у баночку, зверху залити тоненьким шаром олії. Зберігати у холодильнику, з власного досвіду можу сказати, що термін зберігання понад 3 місяці…. довше не перевіряла, бо все з’їли 😉

Ну і пару слів про використання: песто можна додавати до заправок у салати, використати для приготування соусу до риби чи у маринад.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

ok facebook twitter
Statistical data collected by Statpress SEOlution (blogcraft).